Dokumenter & spesifikasjoner
Bay Matt
Art.nr. 50510 0506 A
Minste antall: 100 stk
En penn i mange farger som tilbyr sjenerøse trykkflater, denne modellen er også plassert i det lavere prissegmentet fra Maxema som normalt tilbyr moderne designede reklamepenner i det høyere prissegmentet.
Merking
Velg variant
Finnes i 22 varianter
| Antall | 100 | 300 | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 12,65 | 9,67 | 9,47 | 8,98 | 8,29 | 7,40 | 7,30 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Opprinnelsesland | Italien |
| Vekt | 11g |
| Lengde | 135mm |
| Emballasje | 100 stk. i kartong |
| Refill | 1,0mm Standard Plastic Type dokumentäkta bläck ISO-12757/2 |
| Blekkfarge | Blå |
| Leveringstid | 10-15 virkedager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Tillverkarens Artnr: B500 Matt 01Produkttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 9608109200Utseende: Grepp, Solid, TryckknappSkrivtyp: Kulspets |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Finn din neste reklamepenn i Maxemas verden av kvalitet og skjønnhet. Den italienske produsenten produserer elegante modeller, i høy kvalitet og med lang levetid. Maxemas modeller er tilgjengelig i et bredt spekter av farger for å passe din bedrifts design. Det er også mulig å spesialprodusere penner med din helt egen fargekombinasjon.
Se alle produkter fraMAXEMA®
| Lagersaldo 50510-0506-A | 11 038 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
