Add Chrome Recycled
Add Chrome Recycled er en stilig reklamepennen i den populære Add1-serien med et skaft laget av 100 % resirkulert ABS-plast. Pennen har et blankt, solid skaft og kromdetaljer. Komfortabelt gummigrep og stor klips som egner seg godt for reklametrykk. Det brede skaftet gir også gode trykkmuligheter. Den totale andelen resirkulert materiale i hele pennen er 72 %, eksklusive refill og fjær. Merket med r-ABS på klipsen.
| Antall | 100 | 300 | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 11,95 | 8,46 | 6,76 | 6,37 | 5,97 | 5,47 | 5,27 |
Total pris
| Opprinnelsesland | Kina |
| Vekt | 12g |
| Lengde | 132mm |
| Emballasje | 50 stk. i kartong |
| Refill | 1,0mm INGLI Plastic Parker Style |
| Blekkfarge | Blå |
| Leveringstid | 10-15 virkedager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Produkttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Reklamepennen er verdens mest solgte reklameartikkel. En reklamepenn har lengre levetid enn andre reklameprodukter og har en uvurderlig verdi. INGLI er et svensk varemerke for en serie reklamepenner spesielt laget for å være både effektive og prisgunstige. Penner fra INGLI tar hensyn til både kvalitet og skriveegenskaper i tillegg til at produktene har gode trykkemuligheter.
Se alle produkter fraINGLI
| Lagersaldo 10100-0014-BB | 7 659 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
