Lunar GRS Recycled Pen kulepenn
Art.nr. 261543-437
Minste antall: 1 stk
Kulepenn med blått blekk. Skåften er laget av 100% resirkulert ABS. Med et vakkert designet klips og dreie-klikk system. GRS-sertifisert.
Merking
Velg variant
Finnes i 10 varianter
5,30 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | PP, ABS, Resirkulert ABS |
| Lengde | 14.5 cm |
| Diameter | 1.2 cm |
| Vekt | 12 g |
| Volum | 0.9048 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
