Darius kulepenn av resirkulert aluminium (svart blekk)
Art.nr. 10787701
Minste antall: 1 stk
Darius kulepenn er laget av resirkulert aluminium, som krever mindre energi enn å produsere aluminium fra råvarer. Det reduserer også mengden avfall i deponier og bidrar til å spare naturressurser som tar sikte på å redusere klimagassutslippene. Trykknappen og den nederste delen av pennekroppen er laget av bambus. Blekkfarge: Sort. Skrivelengde: 800 meter. Spisstørrelse: 1,00 mm.
Merking
Velg variant
6,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert aluminium |
| Diameter | 1.02g |
| Størrelse | 13,8 x Ø 1,02 cmcm |
| Emballasje | 500st |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7kg |
| Emballasje | 48x31x12cm |
| GTIN / EAN | 8713159606178 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Nåværende | 3479 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
