Tokai Bamboo Pen kulepenn
Art.nr. 261020-011
Minste antall: 1 stk
Kulepenn med blått blekk med vakkert, FSC 100% sertifisert bambusfat. Den trekantede formen gjør pennen veldig behagelig å holde. Pen med en bambus-trykknapp og metallklips.
Merking
11,35 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | ® FSC-Bambus |
| Lengde | 14 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vekt | 9.3 g |
| Volum | 0.6969 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Sertifikat | , |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
