Dokumenter & spesifikasjoner
Fun Hand - Kulepenn - plast
Art.nr. 1341504
Minste antall: 1 stk
Kulepenn med touchfunksjon og en herlig Fun Hand på toppen, blått blekk.
Merking
Velg variant
Finnes i 6 varianter
13,20 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 17,8 x 1 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 4,5 x 0,5 cm |
| Vekt | 0.014 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 500 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 19765 |
| Inkommande v.40, 2026 | 40000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
