ELIS Recycled - Jumborefill
Art.nr. 50500 1813 B
Minste antall: 500 stk
Pennen leveres med jumborefill. Produsert med omhu i Italia. Made from 100% recycled ABS plastic. Balanserte former fra topp til spiss. En buet klips med stor trykkflate, optimalisert for alle slags logoer og varemerker. Helfarget pennekropp og klips.
Merking
Velg variant
| Antall | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 15,85 | 15,15 | 13,10 | 12,40 | 12,10 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Opprinnelsesland | Italien |
| Vekt | 11g |
| Lengde | 139mm |
| Emballasje | 50 stk-i-kartong |
| Refill | 1,0mm jumborefill |
| Blekkfarge | Blå |
| Leveringstid | 10-15 arbeidsdager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Tillverkarens Artnr: 1812G1 RM, blue inkProdukttyp: Miljöpenna Återvunnen plastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Stilolinea ble grunnlagt i 1972 og er en ledende aktør innen reklamepenner. Stort utvalg av både tradisjonelle og moderne penner med fokus på størst mulig trykkeflate. Deres ISO 9001, 9002 og ISO 14001-sertifisering gjør at du kan være sikker på at du får et sikkert produkt, når det gjelder både miljø og kvalitet.
Se alle produkter fraSTILOLINEA®
| Lagersaldo 50500-1813-B | 530 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
