Fargo kulepenn
Art.nr. 261854-017
Minste antall: 1 stk
Kulepenn med blått blekk og holder i ett stykke.. Denne pennen har et stort trykkområde for optimal merkevarebygging.
Merking
Velg variant
Finnes i 17 varianter
2,18 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Syntetisk materiale |
| Lengde | 14 cm |
| Diameter | 0.9 cm |
| Vekt | 6.6 g |
| Volum | 0.3817 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
