X6 Penn
Art.nr. P610.861
Minste antall: 1 stk
Unik kulepenn i flott metallfinish. Inkluderer ca 1200m skrivelengde Tysk Dokumental® blå blekk refill med TC-ball for utrolig myk og jevn skriving.
• Tysk blekk
• Unikt clip design
0.1 KG
Merking
Velg variant
| Antall | 1 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 9,00 | 8,80 | 8,60 | 8,31 | 8,20 | 8,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 14.9 x ø 1.1 cm |
| Vekt | 15.5g |
| Trykkeflate | 40 x 5 mm |
| Materiale | ABS,Metall |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold blyinnhold for USA, Overhold direktivet om nikkelfrigivelsesmetode BS EN 1811:2012 og A:2015, |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
XD Collection har det meste innen teknologi, vesker, vannflasker, paraplyer, notatbøker, penner. Samlingen er bred, nyskapende og med miljø og sikkerhet i fokus. XINDAO var den første leverandøren av reklameprodukter i Kina til å motta ISO 14001-sertifisering. XINDAO er også ISO 9001-sertifisert siden 1999 og ble tildelt ISO 14001-sertifisering av TÜV Rheinland i Tyskland
Se alle produkter fraXD Collection®
| Nåværende | 34978 |
| Nästa Leverans : 2026-09-14 | 20000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
