Dokumenter & spesifikasjoner
Sabine- Pennesett - metall
Art.nr. 1470604
Minste antall: 1 stk
Pennesett bestående av en biro med blå semi-gel og en rollerball laget av resirkulert aluminium, med metallklemme og bambusdetaljer i en miljøvennlig boks.
Merking
Velg variant
42,90 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 17,8 x 5,8 x 2,2 cm |
| Materiale | Aluminium, Bambus, Plast (rPET) |
| Trykkeflate | Laser: 4 x 0,6 cm, Tampo: 5 x 3 cm |
| Vekt | 0.080 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 2153 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
