Swiss Peak deluxe pennesett
Art.nr. P610.450
Minste antall: 1 stk
Stylus ballpoint penn og stylus kulepenn i et gavesett. Fin design med flotte detaljer. Kommer i en Swiss Peak gaveeske.
• Swiss Peak tube gaveeske
• Kvalitets brass metall
• Stylus inkludert
0.39 KG
Merking
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 90,00 | 88,00 | 86,00 | 83,00 | 82,00 | 80,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 4.4 x 4.4 x 16.7 x ø 1 cm |
| Vekt | 40g |
| Trykkeflate | 47 x 5 mm |
| Materiale | Metall,Metall |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold blyinnhold for USA, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Nåværende | 3000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
