Dokumenter & spesifikasjoner
Pet Pen Pencil
Art.nr. 20014 0113 A
Minste antall: 100 stk
Pet Pen Pencil er produsert av gjenvunne plastflasker og er derfor et godt alternativ for miljøbevisste bedrifter. På klipsen finnes returmerking samt teksten «Pens made from recycled bottle». Finnes også som kulepenn.
Merking
Velg variant
| Antall | 100 | 300 | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 10,45 | 8,29 | 6,90 | 6,71 | 6,31 | 5,52 | 5,23 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Opprinnelsesland | Kina |
| Vekt | 11g |
| Lengde | 145mm |
| Emballasje | 50 stk. i kartong |
| Refill | 0,7mm Stift, 2st |
| Leveringstid | 10-15 virkedager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Produkttyp: Miljöpenna PET-plastStatistikkod: 96084000 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Pennene under dette varemerket kommer fra hele verden, fra forskjellige produsenter med nøye kontrollert produksjon. Samtlige pennmodeller er nøye valgt ut og spesielt med tanke på å kunne tilby god kvalitet til en fornuftig pris.
Penner leveres som standard med blått blekk og gelé-og rollerpenner med svart geléblekk.
Se alle produkter fraINGLI SWEDEN
| Lagersaldo 20014-0113-A | 33 062 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
