Parker IM Achromatic Rollerpenn - svart
Art.nr. 262832-001
Minste antall: 1 stk
Svart blekk rollerpenn fra Parker. Med slank, konisk design og eksklusivt uttrykk. Kroppen i rustfritt stål med moderne matt PVD-belegg gir denne pennen et kraftfullt og moderne utseende. Vakkert kombinert med svart plastforkle og blanke detaljer. Med avtakbart lokk og ikonisk pilklips. Rullekulespissen og den hurtigtørkende gelrefillen fra Parker sikrer en jevn skriveopplevelse. Ideell som personlig gave og perfekt for daglig bruk. Leveres i en Parker gaveeske.
Merking
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 583,00 | 560,00 | 535,00 | 525,00 | 520,00 | 513,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Rustfritt stål |
| Lengde | 11.6 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vekt | 24 g |
| Volum | 0.6969 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
