Dokumenter & spesifikasjoner
Business Metal
Art.nr. 20075 0003 B1
Minste antall: 1 stk
Kulepenn med lakkert hvit eller svart pennekropp Vrimekansime. Elegant blekkpenn der kulespissen vris frem.
Merking
Velg variant
| Antall | 1 | 50 | 300 | 600 | 1200 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 173,00 | 159,00 | 132,00 | 126,00 | 124,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Opprinnelsesland | Kina |
| Vekt | 33g |
| Lengde | 137mm |
| Emballasje | Stykkpakkes i papiretuier (gjelder ordre med trykk/gravering) |
| Refill | 1,0mm Metal Parker Style |
| Blekkfarge | Blå |
| Leveringstid | 10-15 virkedager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Produkttyp: MetallpennaStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Pennene under dette varemerket kommer fra hele verden, fra forskjellige produsenter med nøye kontrollert produksjon. Samtlige pennmodeller er nøye valgt ut og spesielt med tanke på å kunne tilby god kvalitet til en fornuftig pris.
Penner leveres som standard med blått blekk og gelé-og rollerpenner med svart geléblekk.
Se alle produkter fraINGLI SWEDEN
| Lagersaldo 20075-0003-B1 | 712 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
