Parker IM Vibrant Rings PVD kulepenn
Art.nr. GI1006049-81
Minste antall: 1 stk
Parker IM Vibrant Rings PVD kulepenn med klikkmekanisme. Blått blekk. Inkludert gaveeske.
Merking
Velg variant
432,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Metall |
| Høyde | 3,1 cm |
| Bredde | 5,2 cm |
| Lengde | 17,7 cm |
| Størrelse | 5,2 cmx3,1 cmx17,7 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 8/5.1 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 17,6 cmx19,7 cmx35 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Lagersaldo GI100604981128 | 103 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
