Dokumenter & spesifikasjoner
Melna - Kulepenn - metall
Art.nr. 1174703
Minste antall: 1 stk
Slank kulepenn med i forskjellige farger med applikasjoner i sølv og sort refill, gummiert.
Merking
Velg variant
Finnes i 5 varianter
| Antall | 250 | 500 | 1000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 9,90 | 9,46 | 9,02 | 8,80 | 8,36 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 14 x 0,8 cm |
| Materiale | Metall, Gummi |
| Trykkeflate | 3 x 0,6 cm |
| Vekt | 0.011 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 1000 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 19152 |
| Inkommande v.46, 2026 | 25000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
