ProTool MultiPen multifunksjonell penn
Art.nr. 262696-001
Minste antall: 1 stk
Multifunksjonell kulepenn av ABS-materiale. Med linjal (7 cm/3 inches), vaterpass, skrujern og stylus funksjon. Pennen er utstyrt med blått blekk, metallklips og dreie-klikk-mekanisme.
Merking
13,40 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Syntetisk materiale, Metall |
| Lengde | 14.5 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vekt | 12.5 g |
| Volum | 0.6969 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
