Waterman Graduate kulepenn (blått blekk)
Art.nr. 10650900
Minste antall: 1 stk
Basert på en klassisk design, er Graduate resolutt funksjonell og moderne. Graduate er ideell for daglig bruk eller gaveanledninger. Inklusiv Waterman gaveeske og pennpåfyll / patron. Eksklusiv design.
0,19 kg
Merking
| Antall | 1 | 25 | 50 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 158,00 | 150,00 | 143,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 15 |
| CO2-avtrykk | 0,19 kg |
| Opprinnelsesland | FRANKRIKE |
| Materiale | Metall |
| Diameter | 1,1cm |
| Størrelse | 13,9 x Ø 1,1 cm |
| Emballasje | 200stk |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5,68kg |
| Emballasje | 24x34x20cm |
| GTIN / EAN | 3034322312227 |
| GPSR-Informasjon | Newell Poland Services Sp. Z.o.o. Poznan 61-894 Poland www.waterman.com |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Unike og eksklusive skriveredskaper som viser eierens klasse og karakter.
Se alle produkter fraWaterman
| Nåværende | 3509 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
