Markeringspenn, i resirkulert ABS, Kavi
Art.nr. GI1351335-06
Minste antall: 1 stk
Resirkulert ABS-markeringspenn med hvit kropp og fargede detaljer. Har klikklukking og inkluderer 2 års garanti mot uttørking. Merket med logoen for resirkulert ABS.
Merking
Velg variant
7,38 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Resirkulert ABS |
| Høyde | 10,7 cm |
| Bredde | 1,5 cm |
| Lengde | 2,6 cm |
| Størrelse | 1,5 cmx10,7 cmx2,6 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 20/11 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/500 |
| Carton Størrelse | 18,5 cmx57 cmx29 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Lagersaldo GI135133506 | 28024 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
