Bambus blyant Hayes
Art.nr. GI1014844-11
Minste antall: 1 stk
Bambus endeløs blyant. Erstatter hundrevis av blyanter på grunn av metall- og grafittspissen. Med PP resirkulert plastlokk. Individuelt pakket i brunt papirhylse.
Merking
3,83 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Bambus, Grafitt |
| Høyde | 0,8 cm |
| Bredde | 0,8 cm |
| Lengde | 13 cm |
| Størrelse | 0,8 cmx0,8 cmx13 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 4.2/7.6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/1000 |
| Carton Størrelse | 32 cmx49 cmx22 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | BSCI, Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead, PCP |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Lagersaldo GI101484411 | 21387 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
