Darren - Paraply - automatiskt - Ø 120 cm
Art.nr. 4537704
Minste antall: 1 stk
Automatisk paraply laget av 190T polyester.
Merking
Velg variant
Finnes i 5 varianter
126,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 93 x Ø 120 cm |
| Materiale | Plast (rPET), Polyester |
| Trykkeflate | Screen: 20 x 15 cm, Transfer: 15 x 10 cm, DTF Transfer: 15 x 10 cm |
| Vekt | 0.583 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 40 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 3742 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
