Rainbow RCS RPET paraply 23 inch
Art.nr. 262995-009
Minste antall: 1 stk
Paraply av 190T RPET pongee polyester med åtte paneler i forskjellige, livlige farger. Denne iøynefallende regnparaplyen skiller seg ekstra godt ut i gatebildet. Utstyrt med automatisk teleskopåpning, fiberglassramme, metallskaft, mykt skumhåndtak og borrelåslukking. RCS-sertifisert. Totalt resirkulert materiale: 18%.Merk: De røde, grønne og lilla panelene kan ikke trykkes i lyse farger.
Merking
133,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | RPET, Stål |
| Lengde | 82 cm |
| Diameter | 102 cm |
| Vekt | 300 g |
| Volum | 555647.2095 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
