Kalla - Paraply - Ø 105 cm
Art.nr. f12003
Minste antall: 1 stk
Elegant og miljøvennlig paraply fra merket Ferraghini laget av RPET.
Merking
165,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 87,5 x 105 cm |
| Materiale | Aluminium, Plast |
| Trykkeflate | Screen: 20 x 15 cm, Transfer: 15 x 10 cm, DTF Transfer: 15 x 10 cm |
| Vekt | 0.506 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 24 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Elegant, men likevel sporty! Rachele og Simeone Rossi har skapt en kombinasjon av design og kvalitet for daglig bruk. Valget av materialer og produksjonsmetoder sammen med det nummererte Ferraghini-sertifikatet hever verdien av gaven ytterligere.
Alt leveres i eksklusive gavepakninger med Ferraghinis logo.
Se alle produkter fraFerraghini®
| Nuvarande lager | Finns i lager 986 |
| Inkommande v.37, 2026 | 1000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
