Dokumenter & spesifikasjoner
Lilja - Paraply - Ø 105 cm
Art.nr. 4329811
Minste antall: 1 stk
Elegant paraply med automatfunksjon og mykt grep. Pasepoal og knott på skaftet i trendy farger. Polyester 190T.
Merking
Velg variant
102,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | ø 105 x 83 cm |
| Materiale | Pongee |
| Trykkeflate | Screen: 20 x 10 cm, Transfer: 15 x 10 cm |
| Vekt | 0.375 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 36 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 1020 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
