Colorado Extra Large paraply 30 inch
Art.nr. 266868-536
Minste antall: 1 stk
Paraply i 190T pongee og med en ekstra stor diameter på 132 cm. Med automatisk teleskopåpning, ramme og skaft i glassfiber, mykt skumhåndtak og velcrostropp. Vannavstøtende.
Merking
Velg variant
128,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Pongee 190T, Fiberoptikk |
| Lengde | 100 cm |
| Diameter | 132 cm |
| Vekt | 583 g |
| Volum | 1204260.4287 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
