Nøkkelring, i sinklegering, Aria
Art.nr. GI1349511-11
Minste antall: 1 stk
Nøkkelring i sinklegering med metallring og bambusinnsats på forsiden, inkludert flaskeåpner. Pakket i en papirpose.
Merking
20,40 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Jern, Bambus, Sinklegering |
| Høyde | 1 cm |
| Bredde | 2,8 cm |
| Lengde | 5,2 cm |
| Størrelse | 2,8 cmx1 cmx5,2 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 35.7/15 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 20/400 |
| Carton Størrelse | 28 cmx36 cmx23 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Lagersaldo GI134951111 | 29298 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
