Cane bambusnøkkelring med lys
Art.nr. 10456706
Minste antall: 1 stk
Cane-bambusnøkkelring med lys er et kompakt og allsidig tilbehør, laget for å gi deg praktisk belysning når du trenger det. Bare trekk i polyesterstrengen for å få lyset til å skinne. Nøkkelringen kan enkelt festes på nøkler, ryggsekk eller andre personlige eiendeler. Kroppen er laget av slitesterkt ABS-materiale som sikrer langvarig ytelse. Det ytre dekselet er laget av bambus, og gir designet et snev av naturlig skjønnhet. Leveres med 3 stk. LR41-batterier. Lyskapasitet: 1,5V/30mAh.
Merking
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 21,00 | 20,00 | 19,60 | 19,20 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Bambus tre |
| Diameter | 1.5g |
| Størrelse | 6,5 x Ø 1,5 cmcm |
| Emballasje | 500st |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6kg |
| Emballasje | 56x17x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159596776 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Nåværende | 14554 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
