SCX.design P40 10 000 mAh opplyst trådløs mobillader av gummi
Art.nr. 2px06090
Minste antall: 1 stk
10 000 mAh trådløs mobillader av gummi med antibakteriell behandling og opplyst logo. Enheten lyser opp i 30 sekunder når den blir berørt eller når den lades. 3-i-1 (Type-C, Android, iPhone) resirkulert PET-plastkabel. Kapasitet: 10,000 mAh. Input: 5V/2,4A (mikro). Output: 5V/2,4A (USB). Trådløs utgang: 5V/2A max. frekvens: 110 kHz 205 kHz. Leveres med gaveeske laget av resirkulert papir.
5,67 kg
Merking
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 760,00 | 740,00 | 600,00 | 580,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 12 |
| CO2-avtrykk | 5,67 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | ABS plast, Gummi, Resirkulert PET plast |
| Størrelse | 14,5 x 1,7 x 7,2 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 18kg |
| Vekt | 17,1kg |
| Emballasje | 25x37x55cm |
| GTIN / EAN | 8713159706113 |
| GPSR-Informasjon | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Nåværende | 484 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
