Quantum RCS ultra-fast 10.000mAh magnetic 25W powerbank
Experience ultra-fast 25W magnetic wireless charging wherever you go with the Quantum RCS 10.000mAh Power Bank, designed for portability and powerful daily use. The A-grade, tested battery keeps your devices charged throughout the day, while the magnetic wireless function ensures a secure and efficient connection for fast charging. Its advanced system supports both wired 30W ultra-fast USB-C output and 25W magnetic wireless charging, with built-in safety and temperature protection ensuring reliable performance at home, at work, or during travel. It is suitable to carry on board an airplane, adding to its travel-friendly design. Made from RCS certified recycled aluminum, recycled ABS, and recycled PC. RCS (Recycled Claim Standard) verifies the recycled content throughout the supply chain. Total recycled content: 18% based on total item weight. The item and accessories are PVC-free and packed in FSC® mix kraft packaging.
• Støtter 25 W ultrahurtig trådløs lading
• Med magnetisk feste for perfekt lading
• Avansert temperaturkontroll
• Avansert sikkerhetsbeskyttelse
• A-klasse batteri med opptil 500 sykluser
• Godkjent for transport på fly
• Laget av sertifiserte resirkulerte materialer
• Type-C inn og ut
• PVC fri
• 30 W ultrahurtig lading via kabel
4.07 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 755,00 | 735,00 | 715,00 | 695,00 | 681,00 | 668,00 |
Total pris
| Størrelse | 10.4 x 6.9 x 1.6 cm |
| Vekt | 207.6g |
| Trykkeflate | 40 x 80 mm |
| Materiale | Resirkulert aluminiumslegering,rPC |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg batteridirektivet 2006/66/EU, Overhold direktivet for radio og telekomutstyr 2014/53/EU, Overhold direktivet om farlige stoffer 2011/65/EU & 2015/863, Dataark om materialsikkerhet tilgjengelig, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Overhold sikkerhetsdirektivet for batteritransport UN38.3, Lufttransportsertifikat som brukes til luftforsendelse, Overhold Alkaline batterisikkerhetsdirektiv EN62133, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| Batterier | true |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Varumärket XDXCLUSIVE är designade utifrån de senaste trenderna. Här möts funktion, färg och form i harmonisk balans. Du hittar produkter inom produktområden så som Mobile Tech, Ljud, Väskor, Drinkware, Anteckningsböcker. Vi utökar konstant vårt produktutbud så håll utkik efter våra lanseringar vilka sker månadsvis.
Se alle produkter fraXD Xclusive®
| Nåværende | 2489 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
