Murbo - Powerbank - 8 000 mAh
Art.nr. 3543603
Minste antall: 1 stk
Powerbank med kapasitet på 8 000 mAh, mykt gummibelegg og LCD-skjerm. Logoen din er gravert på powerbanken og opplyst av innebygde LED-lys.
Merking
300,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 10,5 x 4,8 x 4,8 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 5 x 2 cm |
| Vekt | 0.220 kg |
| Batterier | Li-Poly 9060100 |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 4639 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
