Dokumenter & spesifikasjoner
Medi - Powerbank - 20 000 mAh
Art.nr. 3149806
Minste antall: 1 stk
Powerbank i plast, kapasitet 20 000 mAh, det digitale displayet holder deg informert om gjeldende ladestatus til powerbanken. Du kan lade to enheter samtidig, noe som er spesielt praktisk. Powerbanken har Micro-USB og Type-C-innganger samt to USB-utganger, ladekabel inkludert.
Merking
405,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 14,4 x 6,5 x 2,5 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | Tampo: 4 x 3 cm, UV Digital tryck: 6 x 3 cm |
| Vekt | 0.398 kg |
| Batterier | Li-Ionen |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 40 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 4086 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
