Xtorm XTAG2GA 3-pakning med vannavstøtende travel tag
Xtorm vannavstøtende 3-pakning med reisebrikker gjør det enkelt å holde oversikt over verdisakene dine, som koffert, lommebok eller nøkler. Bare koble brikken til telefonen eller nettbrettet ditt ved hjelp av Apple Find My- eller Goo gle Find my Device-appen, for rask oversikt over hvor eiendelene dine befinner seg. Med sitt kompakte design, IP64-klassifiserte vannavstøtende omslag og utskiftbare batteri, gjør reisebrikken det enkelt å holde seg organisert.
4,61 kg
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 536,00 | 515,00 | 508,00 | 500,00 |
Total pris
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtrykk | 4,61 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | ABS plast |
| Størrelse | 4,4 x 1,1 x 4,4 cm |
| Emballasje | 100stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 23x38x38cm |
| GTIN / EAN | 8720195101949 |
| GPSR-Informasjon | TELCO ACCESSORIES GROUP Hoofdveste 19 3992DH Houten The Netherlands support@tag.nl |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
VI GIR DEG #MerEnergi
Xtorm gir deg og enhetene dine #MerEnergi, akkurat når du trenger det. Enten det gjelder hurtiglading av laptopen eller smarttelefonen på offentlig transport, lading i løpet av en dag på tur, eller enkel bruk av nettbrettet på (fly)reiser, byturer eller spennende utendørsopplevelser. Den ultimate batteriboosteren for hvert ladeøyeblikk. La deg overraske av de gjennomtenkte Xtorm detaljene som passer perfekt til din brukssituasjon.
Takket være førsteklasses batterier og den nyeste teknologien varer Xtorm produktene lenger. I tillegg sørger den avanserte sikkerhetskontrollen for optimal beskyttelse av produktene og tilkoblede enheter under lading.
Se alle produkter fraXtorm
| Nåværende | 219 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
