Mobile Silicone Pocket
Art.nr. 10002
Minste antall: 100 stk
Silikonlomme som du enkelt kan feste på baksiden av telefonen din! Plass til kredittkort, penger osv. Stilig, enkel, god trykkflate og selvfølgelig med 3M lim. Fra 500 stk kan du få lommen i din egen PMS-farge.
Merking
| Antall | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 47,30 | 30,95 | 21,85 |
Farge
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Silikon |
| Vekt | 15g |
| Størrelse | 57x87x4mm |
| Trykkeflate | 45x40mm |
| Trykkmetoder | Screentryck, fullfärgstryck |
| Emballasje | 100 st |
| Sertifikat | RohS |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
