Kolvik - Bluetooth-høyttaler
Art.nr. 3395713
Minste antall: 1 stk
Bluetooth-høyttaler (versjon 5.3) laget av bambus med trådløs lader opptil 15 watt og digital tidsvisning, alarmfunksjon og temperaturvisning. Det oppladbare batteriet har en kapasitet på 1200 mAh / 3,7 volt.
Merking
253,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 9 x 9 x 9 cm |
| Materiale | Bambus, Plast, Silikon |
| Trykkeflate | 4 x 4 cm |
| Vekt | 0.436 kg |
| Batterier | Li-Ionen |
| Antal per innerlåda | 36 |
| Antal per ytterlåda | 36 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 1108 |
| Inkommande v.28, 2026 | 2000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
