Qi 15W Fast 3in1 Foldable Charger
Art.nr. 16580
Minste antall: 100 stk
Denne smarte ladeplaten på 15 W er den perfekte løsningen for å holde telefonen, Apple Watch og AirPods ladet samtidig. Ved å koble den til en stikkontakt via en adapter blir ladeprosessen utrolig smidig. Nå kan du sørge for at alle enhetene dine er fulladet og klare til bruk når du trenger dem. Klokkeladeren er kompatibel med AppleWatch. Telefon- og hodetelefonladeren er kompatibel med alle modeller som har trådløs lading (Qi).
Merking
| Antall | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 531,00 | 493,00 | 450,00 |
Farge
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | ABS |
| Vekt | 174g |
| Størrelse | 136x145x12mm |
| Effekt | 15W |
| Trykkeflate | 136x145mm |
| Trykkmetoder | Screen |
| Emballasje | 100st |
| Sertifikat | CE, Rohs, EMC |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
