Qi 15W Pro charger
Art.nr. 13654
Minste antall: 100 stk
En rask og kraftig 15W trådløs lader i høy kvalitet. LED-ring rundt aluminiumsrammen slik at du kan se når telefonen lader.
Merking
| Antall | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 208,00 | 197,00 | 188,00 |
Farge
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | ABS & Aluminium |
| Vekt | 180g |
| Størrelse | 100x7mm |
| Effekt | Qi 15W |
| Trykkeflate | 95x95 mm |
| Trykkmetoder | Silk. 4 färg |
| Emballasje | 100st |
| Input | 5V/2A - 9V/1.7A |
| Utgang | 5V/1A - 9V/1.1A |
| Sertifikat | CE, Rohs, EMC |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
