Dokumenter & spesifikasjoner
Hjo - Ladekabel
Art.nr. 3494503
Minste antall: 1 stk
3-i-1 ladekabel med lysfunksjon i midten og lengde 120cm. Ladekabelen har en USB-C, mikro-USB og iOS-utgang og en USB type A og C-inngang. Vi graverer logoen din på den runde platen, graveringen lyser opp under ladeprosessen.
Merking
95,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 120 x 3,5 x 0,9 cm |
| Materiale | Plast, Nylon |
| Trykkeflate | ø 3 cm |
| Vekt | 0.060 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 4586 |
| Inkommande v.43, 2026 | 7000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
