Terra RCS uttrekkbar 6 i 1-kabel 60W resirkulert aluminium
Uttrekkbar lade- og datakabel laget av RCS-sertifisert resirkulert aluminium, resirkulert TPE og resirkulert pet. Totalt resirkulert innhold: 68 % basert på totalvekt. RCS-sertifiseringen sikrer en fullstendig sertifisert forsyningskjede for resirkulerte materialer. Aluminium mister ikke sine egenskaper i resirkuleringsprosessen og kan resirkuleres i det uendelige. Med dobbel inngangskontakt: USB A og type C. Trippel utgang: Apple Lightning/Micro og Type C, noe som gir totalt 6 lademuligheter. Med RCS-sertifiserte flettede, resirkulerte PET-kabler med en lengde på 100 cm når de er trukket helt ut. Pakket i FSC®-miksemballasje. Egnet for lading, synkronisering og kompatibel med bilavspilling. Støtter hurtiglading med opptil 60 W.
0.38 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 105,00 | 102,00 | 100,00 | 97,00 | 95,00 | 93,00 |
Total pris
| Størrelse | 7 x 2.1 cm |
| Vekt | 56.9g |
| Trykkeflate | 40 x 40 mm |
| Materiale | Resirkulert ABS,Resirkulert aluminiumslegering |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold elektromagnetisk direktiv 2014/30/EU, Overhold direktivet om farlige stoffer 2011/65/EU & 2015/863, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Sertifikat for Recycled Claim Standard |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Varumärket XDXCLUSIVE är designade utifrån de senaste trenderna. Här möts funktion, färg och form i harmonisk balans. Du hittar produkter inom produktområden så som Mobile Tech, Ljud, Väskor, Drinkware, Anteckningsböcker. Vi utökar konstant vårt produktutbud så håll utkik efter våra lanseringar vilka sker månadsvis.
Se alle produkter fraXD Xclusive®
| Nåværende | 3238 |
| Nästa Leverans : 2026-06-18 | 5100 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
