Single cable Textile Lightning 1m
Art.nr. 14770
Minste antall: 50 stk
Ladekabel med C til C / Lightning. Kabelen er laget av vevd slitesterk tekstil i lekre farger. 1 meter lang. Lader mobilen din med høyeste ladehastighet. Denne kabelen kan overføre data.
Merking
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 100,00 | 84,00 | 73,00 | 67,50 |
Farge
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Textil/aluminium |
| Vekt | 30g |
| Størrelse | 1000mm |
| Effekt | 20V/3A/60W |
| Trykkeflate | 11x5mm |
| Trykkmetoder | Gravyr |
| Emballasje | 50 st |
| Sertifikat | CE, Rohs, EMC |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
