Dokumenter & spesifikasjoner
Kisi - USB
Art.nr. 2078403
Minste antall: 1 stk
3 i 1, inkl. USB adapter og ladekabel til Android og iOS.
Merking
45,55 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 6,5 x 6 x 3 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 4,5 x 2 cm |
| Vekt | 0.055 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 7003 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
