Dokumenter & spesifikasjoner
Saja - lader for mobil
Art.nr. 2073606
Minste antall: 1 stk
Den trådløse laderen lader smarttelefonen din enkelt uten kabeltilkobling. Passer for alle QI-aktiverte smarttelefoner.
Merking
53,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 7 x 0,9 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | ø 4,5 cm |
| Vekt | 0.05 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 8586 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
