SCX.design S26 lysende ring høyttaler
Art.nr. 2px02452
Minste antall: 1 stk
Trådløs 3W Bluetooth® høyttaler med lysende logo og antibakteriell behandling. Dobbel lydutgang for en enestående lydkvalitet for en høyttaler av denne størrelsen. Ring høyttaleren kan vippes for å dirigere lyden i alle retninger. Har innebygd mikrofon og konferansesamtalefunksjon. Kapasitet: 500 mAh 3,7 V-batteri. Frekvens: 50 Hz 20 KHz. Lydutgang: 1 x 3 W. Impedans: 4 . Bluetooth® 4.2. Nettovekt: 100 gram. Størrelse: 50 mm x 45 mm. Leveres med en gaveeske med magnetisk lukking, laget av resirkulert papir.
Merking
Velg variant
| Antall | 1 | 50 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 580,00 | 530,00 | 450,00 | 440,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | ABS plast, Gummi, Metall |
| Diameter | 5g |
| Størrelse | 4,5 x Ø 5 cmcm |
| Emballasje | 50st |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8.55kg |
| Emballasje | 40x39x18cm |
| GTIN / EAN | 8713159599630 |
| GPSR-Informasjon | SCX Design 44 rue de la Jonquière 75017 Paris (France) +33 1 86 95 99 88 contact@scx.design |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Nåværende | 5 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
