Nøkkel- og mobiltelefonholder laget av bambus Orlando
Art.nr. GI966246-11
Minste antall: 1 stk
Bambusnøkkel og mobiltelefonholder.
Merking
4,13 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Rustfritt stål, Bambus, Polypropylen |
| Høyde | 0,3 cm |
| Bredde | 2,5 cm |
| Lengde | 7,5 cm |
| Størrelse | 2,5 cmx0,3 cmx7,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 8/7.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 26 cmx37 cmx25,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Lagersaldo GI96624611 | 40468 st |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
