Prixton TWS163 ørepropper
Art.nr. 2pa18571
Minste antall: 1 stk
Trådløse ørepropper med ENC teknologi som eliminerer ekstern støy. Øreproppene har 6 timers autonomi og en automatisk oppstartsfunksjon, som aktiverer dem med en gang de kommer ut av etuiet. I tillegg er ladebasen kompatibel med trådløse ladere. Øreproppene lades fullt ut på 1 time, og støtter en Bluetooth® 5.0 tilkoblingsavstand på opptil 10 meter.
4,64 kg
Merking
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 329,00 | 315,00 | 293,00 | 286,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtrykk | 4,64 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Bøk, Hvetehalm |
| Størrelse | 5,2 x 4,8 x 3,2 cm |
| Emballasje | 72stk |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7,6kg |
| Emballasje | 33x34x30cm |
| GTIN / EAN | 8713159741275 |
| GPSR-Informasjon | Avenida Cervantes N49 Modulo 25 48970 Basauri Bizkaia Spain sat@prixton.com |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Nåværende | 652 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
