Prixton TWS155 Bluetooth® ørepropper
Art.nr. 2pa15601
Minste antall: 1 stk
Trådløse Bluetooth® ørepropper som oppretter en høykvalitetstilkobling med den sammenkoblede enheten. Disse øreproppene har 56 timers autonomi, og kan lades fullstendig på 1,5 time. Bluetooth® versjon 5.0 med en tilkoblingsavstand på opptil ti meter.
4,76 kg
Merking
Velg variant
| Antall | 1 | 50 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 186,00 | 179,00 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 12 |
| CO2-avtrykk | 4,76 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | ABS plast |
| Størrelse | 10 x 3,5 x 10 cm |
| Emballasje | 40stk |
| Bruttovekt | 3kg |
| Vekt | 2,85kg |
| Emballasje | 30x35x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159671091 |
| GPSR-Informasjon | Avenida Cervantes N49 Modulo 25 48970 Basauri Bizkaia Spain sat@prixton.com |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Nåværende | 160 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
