Topl To Go-beholder i r-stål med patentert 360-lokk 354 ml
Art.nr. RBTGS12CH
Minste antall: 1 stk
Topl Cup er den perfekte baristakoppen i størrelse 354 ml (12 oz) for din favorittbrygg. Den er laget av RCS-sertifiserte resirkulerte materialer og vakuumisolert, og holder drikken på perfekt temperatur. Den patenterte 360° slurkdesignen og det gjennomsiktige lokket er praktisk og stilfullt for dine daglige eventyr, enten du spaserer i parken eller pendler til jobben.
• Eksklusivt high-end detaljhandelsmerke
• Sølefri
• Patentert 360-lokk
2.17 KG
Merking
Velg variant
269,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | 15.8 x ø 8.8 cm |
| Vekt | 257g |
| Trykkeflate | 249 x 85 mm |
| Materiale | Rustfritt stål,PP |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://toplcup.com/pages/support product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
| Nåværende | 607 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
