Dokumenter & spesifikasjoner
Borgholm - Termoskrus - Take-away - rustfritt stål - 350 ml
Art.nr. 8510605
Minste antall: 1 stk
Vakuumisolert dobbeltvegget krus i rustfritt stål, dryppsikkert, volum 350 ml.
Merking
Velg variant
106,00 kr
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Størrelse | Ø 8,8 x 14 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Polypropylen, Silikon |
| Trykkeflate | 4 x 4 cm |
| Vekt | 0.288 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 25 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
Se alle produkter fraMACMA
| Nuvarande lager | Finns i lager 655 |
| Inkommande v.36, 2026 | 3000 |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
