Thermos mug CremaExtensa
Hvit termos med svart lokk, termosen rommer 380 ml og er laget av metall og plast. Holder drikken varm i opptil 5 timer når du er på farten. Lokket på termosen er lekkasjesikkert og holder både varmen og drikken i termosen. Termosen tåler oppvaskmaskin og er LFBG-kompatibel. (LFBG-kompatibel betyr at alle tester er utført for å sikre at produktet ikke inneholder noen giftige stoffer som er skadelige. Verken i kontakt med menneskekroppen eller i kontakt med mat.) Produktet er laget av 25 % resirkulert rustfritt stål.
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 202,00 | 180,00 | 166,00 | 159,00 |
Total pris
| Materiale | 25% återvunnet rostfritt stål, ABS |
| Vekt | 285g |
| Størrelse | 210x74x74mm |
| Trykkeflate | 50x30mm |
| Trykkmetoder | Gravyr |
| Emballasje | 50st |
| Sertifikat | Rohs,Emc |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
Se alle produkter fraC TWO
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
