Krus Velo Art Solid
Art.nr. M578-02
Minste antall: 24 stk
Eleganse ligger i enkelhet i Solid Shield-sublimeringsversjonen. En ergonomisk keramisk kopp med en enkel form og et ergonomisk håndtak. Også tilgjengelig med skål.
Merking
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 103,00 | 82,50 | 61,00 | 58,50 | 47,65 | 45,00 | 42,25 | 40,25 | 39,65 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Keramik |
| Høyde | 78 mm |
| Kapasitet | 220 ml |
| Diameter | 79 mm |
| Carton Størrelse | 40 cmx29 cmx31,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
