Kopp Gaia
Art.nr. M570-517
Minste antall: 24 stk
En kopp inspirert av den naturlige paletten av jordfarger ? subtil, harmonisk og tidløs. Den minimalistiske designen gjør den perfekt for ulike interiørstiler, fra skandinavisk til moderne. Et ideelt valg for de som setter pris på enkelhet, natur og hverdagskomfort i en estetisk form.
Merking
Tillägg
Velg variant
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 116,00 | 92,50 | 68,00 | 65,50 | 53,50 | 50,50 | 47,25 | 44,90 | 44,30 |
Velg antall:
Total pris
Total pris kr
Prisspesifikasjon
| Materiale | Keramik |
| Høyde | 78 mm |
| Kapasitet | 250 ml |
| Diameter | 79 mm |
| Carton Størrelse | 29 cmx31,5 cmx40 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Trykkostnad forutsetter en trykkferdig originalfil. |
Still et spørsmål
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktet.
Vi kommer tilbake med svar så raskt vi kan.
Legg ved fil
Ingen fil valgt
Velg en eller flere filer.
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |
